Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

چندین سال است که قفسه بندی فروشگاهی وارد بازار شده و در عرصه رقابت با انواع قفسه فلزی طرح قدیم برای نصب در اکثریت قریب به اتفاق مغازه و فروشگاه و سوپرمارکت گویی توانسته علی رغم نو ظهور بودن پیشی بگیرد و به خوبی بازار خود را پیدا نموده و انواع طرح قدیم قفسه بندی از جمله مشبک را برای نصب فروشگاهی به کلی بیرون از میدان رقابت قرار دهد. اما علت این همه توجه و کاربرد این قفسه چه میتواند باشد؟ چندین دلیل مختلف وجود دارد که در این میان چند دلیل مهمتر هستند. لذا به طرح و توضیح اجمالی درباره آن میپردازیم تا علل استقبال از قفسه بندی فروشگاهی در بازار معلوم گردد.

قفسه بندی فروشگاهی

تنوع در مدل ها و زیبایی قفسه بندی فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی در سه مدل دیوارکوب، خود ایستا یک طرفه و خود ایستا دو طرفه خود را معرفی نمود. هر یک از این مدل ها کاربردی داشتند. قفسه فروشگاهی دیوار کوب پایه آن اتکا به دیوار داشت. خود ایستا یک طرفه در کنار دیوار یا در قسمتی برای جداسازی دو قسمت قرار می گیرد. خود ایستا دو طرفه برای وسط مغازه و فروشگاه طراحی شده است و در دو طرف آن میتوان اجناس را چینش نمود و دسترسی یافت. رنگ بندی و تنوع رنگ و همچنین اجزا جانبی دیگر شامل جاکارتی و پاخور سبب گردیده تا زیبایی این قفسه فلزی چند برابر شود و جلوه هر مغازه و سوپرمارکت را تغییر دهد.

قیمت ارزان و کیفیت بالای قفسه فروشگاهی

علی رغم محاسنی که در بند بالا برای قفسه بندی فروشگاهی ذکر گردید، قیمت خرید آن تفاوت چندانی با قفسه پیچ و مهره ای مشبک که ارزان ترین نوع قفسه آن دوران به شمار می آمد نداشت. حذف دو ستون جلویی که در انواع قفسه طرح قدیم به ناچار باید استفاده میشد، به واسطه طراحی و ساخت زاویه یا لچکی میسر شد و بسیار در مطرح شدن این قفسه نقش داشته، زیرا دسترسی را تا حد فزاینده ای بدون مزاحمت افزایش داد و از سوی دیگر در زیبایی آن نیز بسیار موثر واقع افتاد. کیفیت پیش بینی شده برای قفسه فروشگاهی به لحاظ رنگ و زیبایی و استقامت به خوبی توانست از مسئولیت گذاشته بر دوش آن برآید و حتی بیشتر از حد انتظار نیز پاسخگو بود.

جهت مشاوره، طراحی، خرید و نصب انواع قفسه فلزی، قفسه بندی انبار، کمد بایگانی ریلی و ساخت باکس پالت فلزی می توانید با ما در تماس باشید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.