قیمت قفسه بندی مغازه تولید قفسه بندی انبار قفسه بندی فلزی فروشگاهی
نویسنده کمیل اسفندیاری

قفسه سوپرمارکتی

رشد روز افزون شهر نشینی گسترش مغازه و فروشگاه های سوپرمارکت را برای عرضه نیاز روزانه بشر در بر داشته و این روند تولید و فروش قفسه سوپرمارکتی را افزایش داده است.

قفسه سوپرمارکتی اصل اساسی در چیدمان فروشگاه:

قفسه سوپرمارکتی یکی از لازمه های اساسی در دکوراسیون مغازه های توزیع ارزاق عمومی می باشد. تهیه مایحتاج خوراکی یکی از نیازهایی است که بشر از ابتدای خلقت به دنبال آن بوده است و از راه های مختلفی مانند شکار حیوانات و داد و ستد این مایحتاج را فراهم می کرده است. با اختراع پول مکان های برای فروش مواد غذایی ایجاد شد که به نام بقالی،دکان  فروشگاه و… شناخته می شد و مالکان آن، برای نظم دهی به محیط خود از امکاناتی نظیر قاب بندی های چوبی استفاده می کردند. این اماکن امروزه به نام سوپرمارکت شناخته شده است و افراد از قفسه های سوپرمارکتی،قفسه فروشگاهی، قفسه بندی فلزی مغازه و…را برای نظم دهی در این محیط استفاده می کنند.

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی

نصب قفسه سوپرمارکتی احترام به سلیقه مشتری:

مردم برای رفع نیاز های خود ملزم به مراجعه به سوپرمارکتها می باشند و این امر مغازه سوپرمارکت را به یکی از اماکن پر رفت و آمد شهری تبدیل کرده است. فروشندگان برای جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش سعی در فراهم کردن محیطی زیبا با نصب قفسه سوپرمارکتی رنگی دارند. این قفسه بندی فلزی علاوه بر اینکه محیطی زیبا را فراهم می آورند سهولت دسترسی به مواد غذایی برای فروشنده و مشتری را نیز ایجاد می کند. لذا استفاده از قفسه سوپرمارکت و خرید و نصب قفسه بندی فروشگاهی و قفسه بندی مغازه نوعی احترام به سلیقه مشتری محسوب شده و جلب اعتماد و رضایت بیشتر او را نسبت به فروشنده و فروشگاه در پی دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  قفسه فلزی سوپر مارکت می توانید با ما در تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما :
مدیریت فروش: ۴۹۵ ۰۵۱۲ ۰۹۱۲
مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱
شماره تلگرام۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱
اینستاگرام: https://www.instagram.com/komeilsazeh/
وبلاگ: http://sanaye-felezi.blogfa.com/

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *