قفسه فلزی فروشگاهی قفسه فروشگاهی قفسه بندی فلزی مغازه سوپرمارکت
نویسنده کمیل اسفندیاری

قفسه فلزی فروشگاهی

در مغازه و فروشگاه های مختلف عرضه مواد و محصولات به طور حتم نیاز به نصب قفسه فلزی فروشگاهی و خرید قفسه بندی مغازه جهت بهینه سازی فضا و ایجاد نظم وجود دارد.

قفسه فلزی فروشگاهی نیاز هر مغازه:

طراحی صورت گرفته برای ساخت و تولید قفسه فلزی فروشگاهی به گونه ای بوده است که توانسته خود را برای ایجاد یک قفسه بندی مغازه به عنوان اولویت برتر انتخاب قرار دهد. زیبایی مهمترین عامل انتخاب قفسه فلزی فروشگاهی است. از گزینه های بعدی که به عنوان ویژگی های قفسه بندی فروشگاهی در تجهیز فروشگاه می توان نام برد، ایجاد سهولت در دسترسی برای افراد است. در اکثر انواع قفسه بندی فلزی استفاده از ستون جلویی ضرورت دارد. اما استفاده از زاویه و لچکی در قفسه فروشگاهی سبب حذف ستون جلویی گردیده و میزان دسترسی و دید را به طور قابل لمس افزایش داده است. عامل بعدی مهم در مورد توجه بودن آن متوجه قیمت قفسه فروشگاهی می شود. قیمت می تواند در حد یک ساده ترین نوع قفسه تنزل پیدا کند.

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی

قفسه فلزی فروشگاهی و قفسه بندی سوپرمارکت:

یکی از عوامل بسیار مهم خرید قفسه فلزی فروشگاهی به منظور نصب قفسه در مغازه سوپرمارکت می باشد. مغازه سوپرمارکت در قدیم به صورت بسته اداره می شد. یعنی صاحب مغازه و فروشنده فقط دسترسی به کالای موجود داشت. مشتری در ورود به مغازه کالا را درخواست  و توسط فروشنده برای وی آورده می شد. در نتیجه زیبا بودن قفسه سوپرمارکت نصب شده چندان اهمیت پیدا نمی کرد. ولی امروزه از سیستم فروش باز در مغازه های سوپرمارکت استفاده شده است و خرید کننده و مشتری به طور مستقیم به کالا طبقه بندی شده در قفسه بندی فلزی انجام شده دسترسی دارد و انتخاب می نماید. لذا در قفسه بندی سوپرمارکت باید زیبایی لازم را داشته باشد تا بتواند جلب مشتری نماید. قفسه فروشگاهی علاوه بر زیبا بودن سهولت دسترسی و میدان دید کافی را برای مشتری فراهم خواهد آورد و توانسته جلب مشتری بیشتری برای هر مغازه داشته باشد.

برای مشاوره، طراحی، خرید و نصب قفسه فلزی فروشگاهی می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *