قفسه فروشگاهی انبار ساخت باکس پالت فلزی کمد بایگانی ریلی
نویسنده کمیل اسفندیاری

قفسه فلزی مغازه

قفسه فلزی مغازه و قفسه بندی مغازه برای شروع به کار هر فروشگاه ضرورت دارد. خرید قفسه فروشگاهی ساخت ایران به قیمت ارزان و کیفیت مطلوب مورد توجه همگان می باشد.

قفسه فلزی مغازه

 

قفسه فلزی مغازه

قفسه فلزی مغازه و قفسه بندی مغازه برای راه اندازی و آغاز به کار هر فروشگاهی لازم و ضروری است. سوپرمارکت به عنوان یک نماد عمومی از فروشگاه و مغازه می تواند محسوب گردد که بیشتر قفسه فلزی به رنگ شاخص سفید و قرمز در آن استفاده می شود. این قفسه بندی به قفسه سوپرمارکت یا قفسه سوپری یا قفسه فلزی سوپرمارکت معروف است. اما تنها مغازه مورد استفاده برای سوپرمارکت نیستند. فروشگاه های بزرگ با عرضه محصولات و اجناس مختلف وجود دارند لذا هر یک متناسب با آنچه مورد هدف آنها است نیازمند استفاده از نوع خاصی قفسه برای فروشگاه و مغازه می باشند.

قفسه فلزی مغازه انواع مختلف:

فروشگاه کتاب نیاز به استفاده از قفسه کتابخانه ای دارد. قفسه کتاب یا قفسه فلزی کتابخانه به دو شکل ثابت و متحرک طراحی و ساخته شده و برای فروش روانه بازار می گردد. مغازه لوازم یدکی، اجناس صنعتی و موارد مشابه نیاز به قفسه بندی کمی قوی تر از قفسه سوپرمارکت دارد. برای این منظور دو راهکار مورد استفاده واقع میشود. در مواردی که افراد قصد دارند یک فروشگاه شیک داشته باشند قفسه سوپری تقویت شده استفاده می کنند. اما در مواردی که تقویت قفسه سوپری نیز پاسخگو نباشد، قفسه مشبک یا پیچ و مهره ای را می توان جایگزین داشت. در قفسه طرح قدیم مشبک پیچ و مهره ای امکان استفاده از زاویه برای حذف ستون های جلویی نیز وجود دارد.

جهت مشاوره، طراحی، خرید و نصب قفسه فلزی مغازه می توانید ما را در کنار خود داشته باشید.