قفسه فروشگاهی انبار ساخت باکس پالت فلزی کمد بایگانی ریلی
نویسنده کمیل اسفندیاری

قیمت قفسه فلزی مغازه

قیمت قفسه فلزی مغازه خرید قفسه بندی فروشگاهی فروش طبقه پیچ و مهره ای سازنده تولید کننده قفسه سوپرمارکت تهران ارزان قیمت فروش درب کارخانه

قیمت قفسه فلزی مغازه

قیمت قفسه فلزی مغازه:

قیمت قفسه فلزی مغازه و قیمت قفسه فروشگاهی بیان کننده ارزش ریالی قفسه بندی فلزی فروشگاهی است که برای تجهیز مغازه و فروشگاه یا سوپرمارکت طراحی و انتخاب شده است.

قیمت تمام شده بر اساس آنچه که جهت خرید مواد اولیه صرف شده به اضافه قیمت هزینه های ساخت برآورد خواهد شد. بهای پرداختی بابت مواد اولیه شامل مواد اولیه که به ناچار به صورت پرت و بلا استفاده نیز در می آید را نیز شامل می شود در نتیجه باید در طراحی به گونه ای عمل نمود تا پرت تولید به حداقل ممکن برسد. هزینه های ساخت در بر گیرنده هزینه های مربوط به اجاره فضای کارگاه یا خواب سرمایه بابت ساخت فضای سوله تولید است. طبیعی است با گسترش فضای تولید نیاز به پرداخت اجاره بهای بیشتر و یا سرمایه گذاری بیشتری برای ساخت وجود دارد در عوض آن امکان گسترش تولید نیز وجود دارد. این دو مقوله باید به نحوی کاملا دقیق مهندسی ارزش انجام گرفته شود تا قیمت تولید و قیمت قفسه فلزی مغازه و فروشگاهی را برای فروش بتوان کاهش داد.

تاثیر نیروی انسانی و انرژی بر قیمت قفسه فلزی مغازه:

هزینه های دیگر مربوط به ساخت که بر قیمت قفسه فلزی مغازه تاثیر دارد مربوط به هزینه های نیروی انسانی است. برای صرفه جویی در این بخش استفاده از دستگاه های پیشرفته یک راهکار مناسب خواهد بود. از سوی دیگر استفاده از دستگاه و ماشین آلات در ساخت سبب خواهد شد دقت و ظرافت تولید افزوده شود و همچنین حجم تولید نیز گسترش یابد. در نتیجه باز هم قیمت قفسه فلزی مغازه و فروشگاهی می تواند کاهش پیدا کند. بحث بعدی عامل قیمت هزینه های جاری مربوط به انرژی های مصرفی مصرفی بابت تولید و نگهداری فضا است. طبیعی است که استفاده از دستگاه های فرسوده مصرف انرژی بیشتری را دارند و کیفیت قفسه فلزی تولید شده را کاهش میدهند. لذا معقول خواهد بود که از دستگاه و ماشین آلات مکانیزه مناسب استفاده نمود. البته سرویس کاری نیز بسیار مهم است.

رعایت اصول مبحث ۱۹ آیین نامه مقررات ملی ساختمان تا حد زیادی سبب کاهش هزینه های مرتبط خواهد شد.

برآورد قیمت قفسه فلزی مغازه:

با رعایت اقدامات پیش گفته قیمت تمام شده قفسه فلزی مغازه به حداقل کاهش پیدا خواهد نمود.

این قیمت با احتساب درصدی سود فروش به عنوان قیمت قفسه فلزی مغازه خواهد بود. خرید از تولید کننده سبب می شود در صد سود را فقط به تولید کننده پرداخت نمایید و در نهایت اینکه یک قفسه با کیفیت و ارزانترین قیمت کنید. جهت انجام خرید قفسه فروشگاهی و سوپرمارکت نیاز است که قیمت قفسه فلزی مغازه و قیمت قفسه فروشگاهی در دسترس باشد. قیمت قطعات به صورت جزیی را میتوان در دسترس داشت اما برآورد این یک فروشگاه و مغازه چه تعداد از هر قطعه نیاز دارد را محاسبه داشت. برای این منظور بهتر است از کارشناسان فروش و طراح شرکت کمک گرفت تا آمار برآورد شده و همچنین قیمت برآورد شده دقیق و درست باشد.

جهت طراحی، مشاوره، خرید و نصب قفسه فلزی مغازه میتوانید با ما در تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *