قیمت قفسه بندی مغازه تولید قفسه بندی انبار قفسه بندی فلزی فروشگاهی
نویسنده کمیل اسفندیاری

قیمت قفسه فلزی

قیمت قفسه فلزی ارزان را می شود در اندک زمان مستقیم از تولید کننده دریافت داشت. قیمت قفسه فروشگاهی، قیمت قفسه فلزی مغازه، قیمت قفسه بندی انبار و قیمت قفسه ریلی

قیمت قفسه فروشگاهی:

قیمت قفسه فلزی معیاری است که بیان کننده ارزش است. قفسه بندی فروشگاهی دیوارکوب تقریبا بر اساس قیمت گذاری دستگاهی یا متری از حدود ۶۰ هزار تومان شروع می شود. یک دستگاه قفسه هایپری طرح ترک به صورت یک طرفه قیمتی معادل ۳۹۰ هزار تومان و به صورت دوطرفه ۴۹۵ هزار تومان خواهد داشت. همین طرح به صورت نیمه هایپری بسیار کاهش می یابد. نیمه هایپری یک طرفه هر دستگاه حدود ۲۰۰ هزار تومان و دو طرفه حدود ۳۰۰ هزار تومان میباشد. این قیمت پایینترین ارزش گذاری است. قیمت قفسه پیچ و مهره ای در مقایسه با قیمت قفسه بندی فروشگاهی تقریبا قیمتی مشابه و نزدیک به یکدیگر دارند. قفسه ریلی و کمد بایگانی ریلی و قفسه راک برای تعیین قیمت نمی توان اعلام نظر نمود. زیرا اختلاف قیمت بسیار زیاد می باشد. برای این کار حتما باید نقشه و پلان تهیه شود و قیمت بر اساس آن تعیین گردد.

قیمت قفسه فلزی :

یا بیان کننده ارزش یک خدمات همانند نصب قفسه فلزی است. بنابراین وقتی قیمت قفسه مد نظر باشد مفهوم آن تعیین ارزش ریالی قفسه فلزی خواهد بود. قیمت قفسه فلزی جهت ارایه به مشتری و خریدار به صورت شفاهی یا کتبی و یا به صورت هر دو حالت بیان خواهد شد. در اعلام قیمت به صورت شفاهی معمولا قیمت کل برآورد شده برای قفسه بندی یک انباری یا مغازه یا فروشگاه بیان می شود و از بیان جزییات معمولا به دلیل شرح و تعداد زیاد خودداری خواهد شد و در نهایت ۱-۲ قلم از قیمت ریز به عنوان نمونه اعلام می شود. این شیوه اعلام قیمت بیشتر در مورد کارهای کوچک کاربرد دارد. قیمت نصب قفسه فلزی سوا از ارزش تعیین شده برای خرید قفسه خواهد بود و بر حسب نوع قفسه بندی و شرایط نصب ارزش گذاری آن انجام می شود.

قفسه فروشگاهی

قیمت قفسه فلزی و صورت حساب:

اعلام قیمت قفسه فلزی در بیشتر مواقع به صورت کتبی انجام صورت خواهد پذیرفت.

حتی برای مساحت کم نیز سعی میشود تا حد ممکن این عمل به صورت کتبی و مستند باشد تا از ایجاد هر گونه ایهام تا حد ممکن جلوگیری گردد. برای این مهم ابتدا پیش فاکتور و سپس در صورت قطعی شدن فاکتور یا صورت حساب رسمی ارایه می شود. پیش فاکتور سندی است که بیان کننده قیمت تمام شده قفسه فلزی مورد تقاضا تنظیم شده بر مبنای نیاز مشتری و بر اساس نقشه طراحی شده و یا قطعات مشخص شده از سوی وی می باشد که سندیت آن از باب تعیین قیمت می باشد و ملاک فروش نمی باشد. زیرا پول در این بین و بر اساس پیش فاکتور تبادل نخواهد شد.

صورت حساب یا فاکتور خرید همانند پیش فاکتور است با این تفاوت که قیمت قفسه فلزی مورد تایید نهایی خریدار قرار گرفته و وجه مورد نظر پرداخت داشته و یا تضمین پرداخت آن را به تولید کننده یا فروشنده داده است.

قفسه ریلی کتابخانه

قیمت قفسه فلزی و ارزش گذاری:

تعیین ارزش ریالی در پیش فاکتور و صورتحساب برای برآورد قیمت قفسه فلزی بر مبنای چند روش صورت خواهد پذیرفت.

اولین روش و دقیقترین روش بیان جز به جز تمام قطعات و مشخصات آنها و تعیین ارزش ریالی و قیمت گذاری برای هر جز به صورت ریز خواهد بود. به عنوان نمونه در در قسمت شرح بدین شکل درج می گردد: کفه ۹۵*۴۰ ض ۰٫۸ م م سفید چرمی. ض حرف اول ضخامت و م م مخفف میلیمتر خواهد بود. از آنجا که در یک پروژه قفسه بندی حجم بالای از قفسه مشابه است از شیوه دیگر نگاشتن قیمت برای سهولت و تسریع در برآورد قیمت قفسه فلزی استفاده می شود. در این شیوه قیمت بر مبنای واحد دستگاه می باشد. مثلا نوشته می شود: قفسه خود ایستا یک طرفه ۲۰۰*۵۰٫ در شیوه سوم قیمت بر مبنای نقشه خواهد بود و یک قیمت کلی بر مبنای نقشه اعلام خواهد شد.

برای جلوگیری از ایجاد ابهام در این شیوه دوم و سوم نقشه و جزییات به صورت پیوست فاکتور بایستی باشد.

برای اطلاع کامل از قیمت قفسه فلزی و کمد بایگانی ریلی مشاورین ما پاسخگو هستند.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *