کمد بایگانی محفظه ای است جهت نگهداری اسناد و مدارک. خرید انواع کمد بایگانی ریلی و قفسه ریلی فلزی تولید شده در راستای صرفه جویی اقتصادی بسیار موثر است.

کمد بایگانی

کمد بایگانی:

کمد بایگانی در ادارات و شرکت های خصوصی و یا ارگانهای دولتی ، بیمارستان ، مدرسه ، بانک و بسیاری اماکن دیگر استفاده میشود. سیستم بایگانی جهت نگهداری اسناد و مدارک قرار گرفته شده در زونکن یا پوشه طراحی و ساخته میشود . هم زمان با دسترسی بشر برای امکان ثبت و ذخیره اطلاعات مهم انجام امور کاری و یا زندگی روزمره و فعالیت های اقتصادی بر روی اشیا مختلف از جمله کاغذ مفهوم بایگانی نیز شکل گرفته است. کاغذ جهت ثبت اطلاعات مهم یکی از اشیا بسیار پرکاربرد و مهم است و به شرط حفاظت و نگهداری درست از آن تا سالیان دراز خواهد توانست اطلاعات و اسرار نوشته شده بر روی آن را در اختیار داشت و بهره برداری نمود. با طراحی و تولید کمد بایگانی به صورت ریلی و متحرک ساختن آن در واقع سیستم بایگانی ریلی فلزی متحرک ساخته شد.

سیستم بایگانی ریلی فلزی و فایل ریلی:

فایل ریلی فلزی با توجه به کشوهای متعدد تعبیه شده در آن برای نگهداری نقشه و اسناد مهم استفاده نمود. همچنین با امکان قرار دهی قفل مجزا برای هر کشو امنیت را افزایش داد. سیستم بایگانی ریلی خواهد توانست در فضایی کوچکتر حجم بیشتری از پرونده را نگهداری نماید. به این ترتیب صرفه جویی اقتصادی را با کاهش هزینه های موجود در پی خواهد داشت. کمد بایگانی که با کمک استفاده از سیستم ریل گذاری به صورت متحرک در آید کمد بایگانی ریلی می باشد. کمد های بایگانی ریلی نیاز به نصب یک سری درب بر روی آخرین بلوک دارند. کمد بایگانی ریلی خواهد توانست امنیت و حفاظت بیشتری را برای اسناد طبقه بندی ایجاد نماید.

قفسه ریلی متحرک:

متحرک سازی و ریل گذاری ابتدا برای کمدهای بایگانی انجام گردید. ولی با گذشت زمان و کمبود جا در انبارهای مختلف و افزایش نرخ انبار و نیاز به سرمایه گذاری فراوان برای توسعه انبار، قفسه ریلی متحرک نیز مورد استفاده واقع گردید. برای وزن های تقریبا سبک می توان از کمد بایگانی نیز به عنوان قفسه با ارتفاع محدود استفاده داشت، ولی تحمل وزن برای قفسه فلزی انبار و قفسه بندی انبار و از آن مهمتر ارتفاع خواهد بود که مورد نیاز بسیاری از انبارهای صنعتی است. با توجه به این دو نیاز اساسی تولید و ساخت و بهره گیری از قفسه بندی ریلی در انبارهای بسیاری ضرورت یافته است.

برای مشاوره، طراحی، خرید و نصب انواع کمد بایگانی ریلی می توانید با ما در تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com

برخی از محصولات ما

بایگانی ریلی فلزی