گارانتی محصولات صنایع فلزی کمیل گلستان شامل انواع قفسه بندی، کمد بایگانی ریلی و باکس پالت فلزی دارای ۵ سال ضمانت کیفیت محصول می باشند.

گارانتی محصولات صنایع فلزی کمیل گلستان:

کلیه محصولات و خدمات ارایه شده توسط صنایع فلزی کمیل گلستان دارای پنج سال گارانتی خواهند بود. در طی مدت زمان گارانتی هر گونه عیب و نقص مرتبط با کلیه محصولات شرکت شامل قفسه فلزی، قفسه بندی فروشگاهی، قفسه بندی انبار، سیستم کمد بایگانی ریلی و فایل متحرک فلزی و باکس پالت فلزی به صورت رایگان مرتفع خواهد گردید. گارانتی محصولات و ضمانت ما فقط به دلیل اطمینان خاطر از کیفیت محصولات ارایه شده است و تعهدی در باب ایجاد آسودگی خاطر جهت شما مشتریان عزیز و گرامی که به ما اطمینان نموده اید. پس با اطمینان خاطر می توانید خرید خود را انجام دهید و هیچ گونه نگرانی از بابت کیفیت، دوام، استقامت و نصب محصولات ما نداشته باشید.

ما همواره در کنار شما خواهیم بود.

قفسه بندی کتابخانه

تولید کننده متعهد:

گارانتی محصولات یا ضمانت نامه محصولات عهدی است که تولید کننده یا فروشنده به عنوان ارایه دهنده محصول و خدمات قبول می نماید تا در صورت بروز خلاف آنچه در تعهد خود قبول داشته است نسبت به رفع نقص و عیب احتمالی یا پذیرفتن خسارت وارده و جبران آن اقدام نماید. خلاف تعهد زمانی است که محصول و خدمات ارایه شده بر خلاف آنچه باشد که توسط تولید کننده یا فروشنده به خریدار ارایه گردیده است. گارانتی محصولات یا ضمانت نامه یا وارانتی در واقع به عنوان ایجاد تعهدی برای ایجاد اطمینان در خریدار و مصرف کننده است در قبال کیفیت محصول و خدمات خریداری شده به این ترتیب که تولید کننده و فروشنده خود تعهد میدهد تا نقص یا مشکل به وجود آمده را طبق شرایط مندرج در  قرارداد رفع نماید.

گارانتی محصولات ضمانت کیفیت:

تولید کننده اطمینان خاطر کامل از تولیدات و خدمات خویش دارد و حتما نسبت به انجام آزمایش های مختلف مبادرت ورزیده و از کیفیت کلیه محصولات خود از تمام جهات دارد و بر همین مبنا نسبت به گارانتی محصولات و تعیین مدت زمان آن اقدام خواهد داشت. البته شرایط استفاده صحیح باید رعایت گردیده باشد تا شامل گارانتی محصولات گردد. نکته قابل توجه و اشتباه رایج در تحمل بار اینکه میزان تحمل بار به صورت گسترده اعلام می شود.

مثلا برای یک کفه صد کیلوگرم تحمل بار اعلام می شود. مصرف کننده عزیز با تفکر اینکه ۸۰ کیلو وزن او است دقیقا پای خود را در وسط کفه گذاشته و به جای نردبان استفاده می کند. طبیعی است در این حالت کفه استقامت نداشته زیرا بار نقطه ای وارد شده است. منظور است بار گسترده صد کیلویی این است که این وزن در تمام سطح کفه به نسبت یکسان و برابر تقسیم شود. متناسب با نوع محصول در هر خرید مشخصات و ویژگی های فنی محصول اعلام می شود که مبنای قبول گارانتی خواهد بود.

برای دربیافت اطلاعات بیشتر درباره گارانتی محصولات می توانید با ما در تماس باشید.